Square tate soutez 56

TATE-WEAR
Kateřina Borková


BIO:

Značka TATE vznikla v roce 2008 a tak jako všechno v životě se i já se svou značkou stále vyvíjím. Chci objevovat nové techniky, střihy, látky, ale také nové lidi, kteří chtějí být originální. Můj tvůrčí sen se plní ve chvíli, kdy ke mně přijde nenápadná paní a odchází sebevědomá žena. To je i má největší odměna. Mám radost, když to dotyčné opravdu sluší. Jsem ráda v kontaktu s lidmi, pro které tvořím. Baví mě mluvit se zákaznicemi o jejich pocitech a představách a je pro mne velice důležité dostávat od nich zpětnou vazbu – třeba kdy se cítily nejlépe, kdo jim šaty pochválil atd.
Svůj vývoj do budoucna proto vidím v otevřeném atelieru. Chci mít místo, kde bude příjemný prostor pro to se se zákaznicemi potkávat a tvořit nejen své, ale i jejich přání a sny.
V současné chvíli se pod názvem značky TATE skrývám především já - Kateřina Borková. Vybírám látky, vymýšlím střihy, tvořím návrhy na tisky, stříhám, sítotiskuji, stojím za termolisem, komunikuji se zákaznicemi, balím objednávky, stojím fronty na poště… Dávám do ní tedy nejen svou duši, ale i tělo ☺ Další součástí a pomocí jsou dvě švadleny, které přemění mé návrhy ve skutečné modely a fotograf, který umí zachytit správnou podstatu konečného výtvoru a také jeho prezentaci, která se dostává k zákazníkovi online.
V současné chvíli se můžete těšit na nové kolekce, které vychází pravidelně vždy na jaro/léto a podzim/zima. Nahlédněte nám pod jehlu i vy a podívejte se na nejnovější kousky naší značky ☺ i vy budete odcházet spokojená