Detail bytov%c3%bd parf%c3%a9m v%c3%adno v r%c5%af%c5%be%c3%adch

Bytový parfém víno v růžích
Moravité


Nevšední, přírodní voňavý doplněk na provonění vašich domovů, toalet, kanceláří, šatníků a interiérů aut. Také pomocník pro zlepšení nálady, romantický večer, povzbuzení vašich smyslů nebo jen tak.


Bytový parfém víno v růžích je vyroben z přírodních esenciálních olejů. Bez syntetických vonných složek a konzervantů.


Použití:. Díky vysoké koncentraci esence stačí jedna aplikace, kterou můžete zvýšit v případě potřeby nebo velikosti prostoru. Pomocí mechanického rozprašovače aplikujte do bytových prostor, toalet, kanceláří, šatníků, interiérů aut. Lze použít také na provonění bytového textilu v dostatečné vzdálenosti tak, aby na látku dopadl pouze jemný poprašek.


Upozornění:Dráždivé. Zamezte přímému vdechnutí a kontaktu s kůží a očima.Při zasažení očí několik minut opatrně vyplachujte vodou a následně vyhledejte lékařskou pomoc. Uchovávejte mimo dosah dětí. Použití u dětí, těhotných žen a zdravotních potíží konzultujte s lékařem. Skladujte mimo tepelné zdroje a sluneční záření. Vysoce hořlavý, lehce vznětlivý.


Ingredients: Denaturovaný líh, směs přírodních esenciálních olejů, *Limonene, *Linalool, *Geraniol, *Coumarin,  *Citral/*součást přírodních esenciálních olejů.


  • Materiál: Vyrobeno z přírodních esenciálních olejů. Umístěno v lahvičce z tmavého skla.
  • Kód produktu: 
  • Dostupnost: ihned k odeslání (doručení do 5 pracovních dní)

399 Kč

Další výrobky designéra Moravité